ROK 2008

4. miesto - Majstrovstvá SR, Košice, 16.02.2008

Juniori I, latinsko-americké tance
Kristián Petras - Emília Scherfelová

2. miesto - Majstrovstvá SR, Košice, 16.02.2008

Juniori II, latinsko-americké tance
Dušan Gruľa - Alexandra Ksiažeková

1. miesto - Slovenský pohár, Rožňava, 27.01.2008

kategória Juniori, latinsko-americké tance
Dušan Gruľa - Alexandra Ksiažeková

3. miesto - Slovenský pohár, Rožňava, 27.01.2008

Dospelí, štandardné tance
Ľubomír Mick - Adriána Dindofferová

ROK 2007

majster SR

kategória Mládež, štandardné tance
Ľubomír Mick – Adriána Dindofferová

majster SR

kategória Juniori I, latinsko-americké tance
Dušan Gruľa – Alexandra Ksiažeková

majster SR

kategória Juniori I, 10 tancov (štandardné + latinsko-americké tance)
Dušan Gruľa – Alexandra Ksiažeková

1. miesto – IDSF Open Bratislava

kategória Mládež, medzinárodná súťaž v tanečnom športe
Ľubomír Mick – Adriána Dindofferová

1. miesto – IDSF Open Kistelek, Maďarsko

kategória Mládež, medzinárodná súťaž v tanečnom športe
Ľubomír Mick – Adriána Dindofferová

vicemajster SR

kategória Juniori I, štandardné tance
Dušan Gruľa – Alexandra Ksiažeková

3. miesto - Majstrovstvá SR

kategória Mládež, 10 tancov (štandardné + latinsko-americké tance)
Ľubomír Mick – Adriána Dindofferová

5. miesto – Akademické majstrovstvá SR

kategória Dospelí, latinsko-americké tance
Michal Kriška – Dominika Beňaková

ROK 2006

4. miesto - Majstrovstvá SR

kategória Dospelí, plesové choreografie – štandardné tance
MOVING

Ľubomír Mick – Adriána Dindofferová
Peter Pastorek – Zuzana Krišandová
Pavol Zalom – Blažena Zalomová
Daniel Poráč – Kristína Turáková
Michal Kriška – Valéria Marčišovská
Tomáš Hajduk – Katarína Pichová
Marián Barč – Mária Petríková
Ľubomír Kozubík – Miriama Majzelová
Juraj Gallo – Lucia Remiášová
František Kubičár – Nikola Rybanská

4. miesto - Majstrovstvá SR

kategória Juniori, plesové choreografie – latinsko-americké tance
BRÁNA DO INDIE
Dalibor Hutník – Martina Nyékiová
Maroš Hajduk – Monika Cvancigerová
Miroslav Martinko – Dominika Horníková
Peter Šmida – Zuzna Fašková
Kristián Petras – Karolína Tothová
Filip Barilla – Jana Barillová
Jakub Barilla – Erika Spišáková
Michal Šoltés – Radka Karabinová
Jakub Lešundák – Zdenka Vojčíková

ROK 2005

majster SR

kategória Juniori, plesové choreografie – štandardné tance
Harry Potter

ROK 2004

majster SR

kategória Juniori, plesové choreografie – štandardné tance
HARRY POTTER
Marek Beľujský – Alexandra Cvanigová
Ondrej Babjak – Marcela Babjaková
Maroš Hajduk – Monika Cvancigerová
František Kubičár – Nikola Rybanská

ROK 2003

majster SR

kategória Dospelí, tanečné exhibície v štandardných tancoch
Pavol Zalom – Blažena Zalomová
BUONA NOTE

vicemajster SR

kategória Juniori, Majstrovstvá SR v družstvách – štandardné tance
Roman Pribylinec – Ivana Kuzmiaková
Ľubomír Mick – Adriána Dindofferová
Ľubomír Kozubík – Miriama Majzelová

vicemajster SR

kategória Juniori, Majstrovstvá SR v družstvách – latinsko-americké tance
Roman Pribylinec – Ivana Kuzmiaková
Ľubomír Mick – Adriána Dindofferová
Ľubomír Kozubík – Miriama Majzelová

vicemajster SR

kategória Dospelí, plesové choreografie – štandardné tance
CITIES OF DREAMS
Pavol Zalom – Blažena Krajčová
Stanislav Marušin – Mária Lišiaková
Michal Kriška – Jana Hocková
Lukáš Turčok – Monika Krupinská
Martin Heldák – Dominika Brožová
Peter Pastorek – Valéria Marčišovská
Radoslav Mašlonka – Valéria Vastušková
Michal Rusnák – Žofia Rusnáková

ROK 2002

majster SR

kategória Junior, plesové choreografie – latinsko-americké tance
DISNEY s WORLD
Ľubomír Kozubík – Miriama Majzelová
Ľubomír Mick – Adriána Dindofferová
Ľubomír Cvaniga – Katarína Pálková
Marián Barč – Mária Petríková
Karol Ganz – Nikola Rybanská
Ľubomír Pisarčík – Natália Kantorová
František Kubičár – Radka Binderová
Roman Pribylinec – Ivana Kuzmiaková
Martin Gallo – Júlia Vereščáková
Michal Havran – Zuzana Luptáková

vicemajster SR

kategória Dospelí, plesové choreografie – štandardné tance
CITIES OF DREAMS
Pavol Zalom – Blažena Krajčová
Stanislav Marušin – Mária Lišiaková
Michal Kriška – Jana Hocková
Lukáš Turčok – Monika Krupinská
Martin Heldák – Dominika Brožová
Peter Pastorek – Valéria Marčišovská
Radoslav Mašlonka – Valéria Vastušková
Michal Rusnák – Žofia Rusnáková

ROK 2001

majster SR

kategória Junior, plesové choreografie – latinsko-americké tance
COME ON, BARBIE...

4. miesto – Majstrovstvá SR

kategória Dospelí, plesové choreografie – latinsko-americké tance
SENTINEL
Jozef Solus – Andrea Ugrayová
Peter Pastorek – Valéria Marčišovská
Pavol Zalom – Blažena Krajčová
Martin Heldák – Barbora Vernarčíková
Radoslav Mašlonka – Valéria Vastušková
Michal Kriška – Jana Hocková
Andrej Szymanovski – Dominika Brožová
Lukáš Turčok – Zuzana Krišandová

ROK 2000

majster SR

kategória Junior, plesové choreografie – latinsko-americké tance
COME ON, BARBIE...

ROK 1999

3. miesto - Majstrovstvá SR

kategória Dospelí, plesové choreografie – latinsko-americké tance
FANTASTIC TANGO
Martin Heldák – Jana Hocková
Erik Ňarjaš – Valéria Marčišovská
Peter Zalom – Michaela Mydlárová
Andrej Szymanowski – Katarína Vajdová
Radoslav Mašlonka – Monika Krupinská
Rastislav Zacher – Žaneta Korpová
Michal Rusnák – Žofia Rusnáková
Ján Dučák – Radka Bodnárová

ROK 1998

vicemajster SR

kategória Juniori, plesové choreografie – latinsko-americké tance
LATINA SHOW
Martin Heldák – Jana Hocková
Erik Ňarjaš – Valéria Marčišovská
Peter Zalom – Michaela Mydlárová
Andrej Szymanowski – Katarína Vajdová
Radoslav Mašlonka – Monika Krupinská
Rastislav Zacher – Žaneta Korpová
Michal Rusnák – Žofia Rusnáková
Ján Dučák – Radka Bodnárová

ROK 1996

majster SR

kategória Junior, plesové choreografie – štandardné tance
TANCUJ A VYKRÚCAJ
Martin Heldák – Jana Hocková
Erik Ňarjaš – Valéria Marčišovská
Radoslav Mašlonka – Monika Krupinská
Andrej Szymanowski – Katarína Vajdová
Rastislav Zacher – Žaneta Korpová
Michal Gerčák – Jana Weissová

ROK 1995

vicemajster SR

kategória Junior, plesové choreografie – štandardné tance
TANCUJ A VYKRÚCAJ
Martin Heldák – Jana Hocková
Erik Ňarjaš – Valéria Marčišovská
Radoslav Mašlonka – Stanislava Cibáková
Stanislav Marušin – Monika Krupinská
Rastislav Zacher – Žaneta Korpová
Tomáš Adamišin – Jana Weissová

3. miesto - Majstrovstvá SR

kategória Junior, plesové choreografie – štandardné tance
VESELÝ VALČÍK
Martin Heldák – Jana Hocková
Andrej Szymanowski – Katarína Vajdová
Michal Rácz – Katarína Rácová
Peter Repiščák – Klaudia Sisková
Juraj Hudáč – Viktória Marčišovská
Matej Grajcár – Anna Hudáčová
Michal Gerčák – Natália Chýlová
Michal Gaborčík – Barbara Nádašiová

ROK 1994

5. miesto – Majstrovstvá SR

kategória Dospelí, plesové choreografie – latinsko-americké tance
ITALIA
Pavol Homola – Blažena Krajčová
Róbert Pačin – Ivana Kliková
Peter Pastorek – Elena Mencáková
Martin Bednár – Lenka Marošiová
Michal Kovalčík – Zuzana Jacková
Richard Miňovský – Zuzana Michlíková